ÖZEL PROFESYONEL İLGİM OKULLARI

2018-2019 EĞİTİM-ÖĞRETİM YILI

ADI-SOYADI

BRANŞI

GÖRÜŞME SAATLERİ

AYŞEN RASAN UYAR
FİZİK ÖĞRETMENİ
Pazartesi 14:50-15:30
AHMET UYAR
FİZİK ÖĞRETMENİ
Pazartesi 14:00-14:40
ARİF KOCAAY
BİYOLOJİ /FEN BİL ÖĞRETMENİ
Pazartesi 14:50-15:30
SEMRA ALİMOĞLU
BİYOLOJİ /FEN BİL ÖĞRETMENİ
Pazartesi 14:50-15:30
NEVİN EVİN
MATEMATİK ÖĞRETMENİ
Pazartesi 14:00-14:40
SULTAN EĞER
MATEMATİK ÖĞRETMENİ
Salı 14:00-14:40
SİNAN EĞER
MATEMATİK ÖĞRETMENİ
Salı 14:50-15:30
IREM UYGUN
MATEMATİK ÖĞRETMENİ
Pazartesi 14:50-15:30
ÖZGÜR YEŞİLDAĞ
MATEMATİK ÖĞRETMENİ
Perşembe 14:00-14:40
GÜLİN YÜCEL
MATEMATİK ÖĞRETMENİ
Salı         14:00-14:40
ÇİĞDEM OKTAY
MATEMATİK ÖĞRETMENİ
Çarşamba 15:40-16:20
ESMA DEMİR AVARA
MATEMATİK ÖĞRETMENİ
Pazartesi  10:50-11:30
İREM UYGUN
MATEMATİK ÖĞRETMENİ
Pazartesi  14:40-15:30
EMEL SONGÜL FIRAT
KİMYA ÖĞRETMENİ
Pazartesi  15:40-16:20
EZGİ BIYIKLI
KİMYA ÖĞRETMENİ
Pazartesi  14:50-15:30
MİNE UYSAL İŞLER
TÜRKÇE/EDEBİYAT ÖĞRETMENİ
Pazartesi  10:50-11:30
MENEKŞE TAVUKÇU
TÜRKÇE ÖĞRETMENİ
Salı           15:40-16:20
YUNUS EMRE ÖZDEMİR
TÜRKÇE ÖĞRETMENİ
Cuma        14:50-15:30
NECMİYE MİMTAŞ
TÜRKÇE ÖĞRETMENİ
Pazartesi  10:50-11:30
DUYGU AKKAMIŞ
TÜRKÇE ÖĞRETMENİ
Salı 16:30-17:10
ESRA KARA DAVRAN
FEN BİLGİSİ ÖĞRETMENİ
Perşembe 15:40-16:20
DEMET ÇATALKAYA
FEN BİLGİSİ ÖĞRETMENİ
Pazartesi   14:50-15:30
MESUT EROL
FEN-LABORATUVAR ÖĞRETMENİ
Pazartesi   13:10-13:30
NAGEHAN ÇALIŞKAN
SINIF ÖĞRETMENİ
Çarşamba 14:50-15:30
GÜLGÜN ŞİMŞEK
SINIF ÖĞRETMENİ
Perşembe 15:40-16:20
AYŞEGÜL AKDAĞ
SINIF ÖĞRETMENİ
Pazartesi  14:00-14:40
RABİA TAYFUR
SINIF ÖĞRETMENİ
Perşembe 15:40-16:20
SİMAY ÖZTEKİN
SINIF ÖĞRETMENİ
Çarşamba 13:10-13:50
GÜLSEN CEYLAN
TARİH ÖĞRETMENİ
Çarşamba 10:00-10:40
NİLAY MİSDEDE
SOSYAL BİLGİLER ÖĞR.
Perşembe 14:50-15:30
NİDA ÇALIŞKAN
SOSYAL BİL. ÖĞRETMENİ
Salı           14:00-14:40
FATİH AYDIN
COĞRAFYA ÖĞRETMENİ
Cuma       14:50-15:30
TÜLAY YAŞAR
FELSEFE GRUBU ÖĞRETMENİ
Pazartesi 14:00-14:40
IRMAK YILDIZ
İNGİLİZCE ÖĞRETMENİ
Salı          14:00-14:40
RIDVAN BİLAL SAĞLAM
İNGİLİZCE ÖĞRETMENİ
Pazartesi  13:10-13:50
SEMİHA ŞENER
İNGİLİZCE ÖĞRETMENİ
Pazartesi  14:00-14:40
SARA MAİN
İNGİLİZCE ÖĞRETMENİ
Perşembe 11:40-12:20
NELİN DÜKKANCI
İNGİLİZCE ÖĞRETMENİ
Çarşmba  10:00 -10:40
SÜREYYA GÖÇKÜNCÜ
İNGİLİZCE ÖĞRETMENİ
Pazartesi 14:00-14:40
FİLİZ YILDIZ
İNGİLİZCE ÖĞRETMENİ 
Pazartesi 10:00-10:40
BANU KANTÜRK
İNGİLİZCE ÖĞRETMENİ
Pazartesi 15:40-16:20
ZELİHA KALE
İNGİLİZCE ÖĞRETMENİ
Perşembe15:40-16:20
ALARA İZBUDAK
İNGİLİZCE ÖĞRETMENİ
Salı             14:00-14:40
YEŞİM ÖZDEMİR
ALMANCA ÖĞRETMENİ
Çarşamba 14:00-14:40    
PETEK AMAÇ
ALMANCA ÖĞRETMENI
Cuma       10:00-10:40
ŞENAY ERGIN
BEDEN EĞİTİMİ ÖĞRETMENİ
Pazartesi  14:00-14:40
MERT BAKIRSİNİ
BEDEN EĞİTİMİ ÖĞRETMENİ
Çarşamba 14:00-14:40
FATMA EKIN BÜYÜKIKIZ
BEDEN EĞİTİMİ ÖĞRETMENİ
Pazartesi  14:50-15:30
ÜRÜN UNCU
RESİM ÖĞRETMENİ
Perşembe 13:10-13:50
DENİZ ZEYBEK
RESİM ÖĞRETMENİ
Salı            10:00-10:40
ESİN CANLAR İKİZ
MÜZİK ÖĞRETMENİ
Çarşamba 10:00-10:40
SONER ÖCAL
MÜZİK ÖĞRETMENİ
Çarşamba 15:40-16:20
MUSTAFA TOPLUOĞLU
BİLGİSAYAR ÖĞRETMENİ
Pazartesi 10:50-11:30
MUHAMMED ALİ İLHAN
DRAMA ÖĞRETMENİ
Pazartesi 10:50-11:30